Seges Web Tr
Hakkımızda

Web Tasarımı


Milyonlarca kullanıcı günün değişik zaman dilimlerinde interneti kullanır. Bu da doğal olarak markanızın hedef kitlesine ulaşmak için çeşitli ve verimli alternatif yollar sunar. İşte bunun için gerekli ilk adımlardan birisi de markanıza ait bir web sitesi tasarlamak olacaktır. Web sitesi tasarımı ile dijital dünyada markanıza bir yer açarak ilk adımı atmış olacaksınız.

Wordpress


Wordpress, dünyada 3 milyonun üzerinde sitede tercih edilen bir "İçerik Yönetim Sistemi (CMS)" olarak kendini kabul ettirmeyi başardı. PHP ile kodlanan wordpress ile kullamı kolay ve dimanik web siteleri yapmak mümkündür. Üstelik hızlı olması ve ücretsiz birçok eklenti sayesinde kodlama bilgisi olmadan da kendi sitenizi kontrol edebilirsiniz.

SEO


Search Engine Optimization (SEO), Google, Yandex gibi arama motorları optimizasyonu anlamına gelir. Her arama motoru kendi algoritmaları ile web sitelerine bir puan verir. Bu puan ne kadar yüksek olursa aramalarda ilk sıralarda çıkma imkanı da o kadar yüksek olur. Yani sitenize gelen organik ziyaretçi sayısı da artar.

HTML, CSS, JAVASCRİPT


Artık internet kullanıcılarının büyük çoğunluğu (Yaklaşık %60) mobil ağlardan internete erişim sağlıyor. Bu da demek oluyor ki sitenizin kod yapısı tamamıyla mobil uyumlu olmalı. Hatta sitedeki kod yapısı da dahil her şeyi " Az Kod Çok İş" yapacak şekilde düzenlemek gerek. Özellikle Google bu yüzden "AMP Project" adıyla bir proje başlattı.

Web dünyası henüz 30 yaşını doldurmasına rağmen oldukça hızlı büyüyen bir dünyadır. Öyle ki şimdiye kadar hiç bir buluş, icat ya da akım bu kadar hızlı büyüyememiştir.
Hatta Facebook gibi büyük şirketler dünyanın her yerinde ücretsiz internet hizmeti sunabilmek için çalışmalar yapıyorlar.

Son Projelerimiz


Gerek temasını kendi tasarladığmız gerekse Seo çalışmalarını yaptığımız örneklerimizden birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

Web Tasarımı Hakkında


Bu Kısımda Web Tasarımı
Blog sayfasındaki son yazılardan buraya özet düşecek.

Detaylar

Web tasarımı


Web ve e-ticaret ile ilgili bilgiler paylaşılacak
Sayılar ve kısa bilgiler bulunacak.

Detaylar